Menu
Sepet

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

twiwa kurulduğu günden bugüne, yurt içindeki müşterisine kaliteli ürün satışı gerçekleştirerek bireylerin daha trend giyinmesinde rol oynamayı amaç edinmiştir. 2024 yılından beri yurt içi online perakende satış kanalını hayata geçirerek hem kendi online satış sitesi hem de farklı online satış siteleriyle işbirliği halindedir. twiwa koleksiyonu günümüz dünyasında ne giymek istediğini bilen, güçlü ve dinamik bireyler için dünya çapında moda trendlerini takip eder. Trendleri takip eden bir görünüm için ürün portföyümüzde yer alan abiye elbise ve mezuniyet elbisesi, gömlek, pantolon, elbise, bluz, triko, ceket, el çantası ve aksesuarları siz müşterilerimize en uygun fiyatlarla sunmayı amaçlamaktadır. twiwa kendini ve müşterilerine sunduğu hizmetleri sürekli geliştirmenin yolunu arayan ve geleceği düşünerek kendini yenileyen bir organizasyondur. twiwa koleksiyonunu benzersiz kılan temel unsurlar, üretim, kalite ve teslimat aşamalarında doğrudan kontrol sahibi olunması, aracıların ve üçüncü parti üretimlerin kullanılmamasıdır. Ürünlerimizin üretiminden kullanıcıya ulaşana kadar olan tasarım, teknik ve yönetimsel tüm süreçler twiwa’nın merkez ofisinden yürütülmektedir.

Güvenli Alışverişin Adresi

Websitemizden yapacağınız tüm alışverişler 128 bit şifreleme sistemi ve SSL sertifikası ile güvence altındadır. Sadece sizin ve bankanız arasında gerçekleşen bir veri alışverişi sayesinde kişisel bilgileriniz her zaman güvendedir. twiwa.com’dan alışveriş yaparken kapıda ödeme, kredi kartı ve banka havalesi seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Kolay İade ve Değişim

twiwa, koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti sağlayabilmek adına 15 gün içerisinde iade ve değişim garantisi sunmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen iade ve değişim sayfamıza göz atın.

Merkez Ofis Adresi:

HAYDARBEY MAH. 32003. SOK. SULTAN SİT. A BLOK NO:42 KAT:3/5 ONİKİŞUBAT/K.MARAŞ

Müşteri Hizmetleri: 0 533 439 22 03

WhatsApp: +90 533 439 22 03

E-mail: info@twiwa.com