Günümüzde e-ticaret ile alışveriş oranı katlanarak büyümekte ve bu büyüme gün geçtikçe daha da artmaktadır. Bu doğrultuya ayak uydurmaya çalışan ve bu pazardaki yerini almak isteyen satıcıların sayısı ve talepleri de gittikçe artmaktadır. twiwa.com olarak biz de bu taleplere cevap vermek istedik ve e-ticaret teki 12 yıllık deneyimimizi sizlerle paylaştık.

Drop Shipping yöntemi ile tüm ürünlerimizi pazar yerlerinde de dilediğiniz fiyatlardan satabilir ve karlılığınızı kendiniz belirleyerek daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

 

Avantajlar

-Stok için bütçe ayırmanıza gerek kalmaz,tüm ürünlerimizi internet sitenizde,sosyal medya hesaplarınızda veya tüm Pazar yerlerinde satışa sunabilirsiniz.


-Ürün karlılığını kendiniz belirlersiniz. Dilediğiniz fiyattan satarak daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.


-XML Bağlantısı ile tüm ürünlerimizi kendi internet sitenizle veya tüm pazar yerleriyle entegre edebilirsiniz. (ürünlerin adetleri,fiyatları,özellikleri vs. herşey dahil) otomatik olarak aktarılır,güncellenir.


-Aldığınız ürünler için 14 gün koşulsuz ve ücretsiz iade hakkınız vardır.


-09:0 – 17:0 saatleri arasında tüm sorularınız ve sorunlarınız için bayi destek hattımız sizlere hizmet verecektir.


-Farklı firmaların ürünlerini de satmaya devam edebilirsiniz.


-Tüm siparişleriniz 48 saat içerisinde kargoya teslim edilir.


-Siparişlerinizde twiwa’ya ait herhangi bir reklam/tanıtım unsuru bulunmaz, müşterileriniz sadece sizinle iletişim halinde kalırlar.


-Bayilikten dilediğiniz zaman koşulsuz ayrılabilirsiniz. Taahhüt veya sözleşme yoktur.